Голова райдержадміністрації - Тарабій Роман Васильович

Народився 1981 року, громадянин України, освіта повна вища, в 2003 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю „Економіка підприємства”, магістр з економіки підприємства. Понад 10 років працював на керівних посадах в банківській сфері. З червня 2019 року – заступник начальника Центрального Мукачівського відділення Акціонерного товариства „Райффайзен Банк Аваль”.

Заступник голови райдержадміністраціїРусин Іван Іванович

Керівник апарату - Легеза Василь Іванович

Біографічна довідка:

Легеза Василь Іванович народився 05 березня 1959 року в селі Неліпино Свалявського району Закарпатської області. Освіта повна вища, у 1984 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю „Історія”.

В органах державної виконавчої влади працює з 1987 року. З листопада 1987 року по липень 2000 року – інструктор, керуючий справами, секретар Свалявського райвиконкому, секретар, заступник голови райдержадміністрації. В липні 2000 року призначений керівником апарату райдержадміністрації.

Графік особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації

Функціональні повноваження першого заступника, заступника голови та керівника апарату районної державної адміністрації