Всеукраїнський конкурс „Волонтерство: від усвідомлення до дії”

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом „Об’єднання світових культур” і департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проводять:

всеукраїнський конкурс „Волонтерство: від усвідомлення до дії” до Міжнародного дня волонтера;

всеукраїнський конкурс есе „Українське волонтерство — унікальне явище сьогодення” до Міжнародного дня волонтера та Дня благодійництва.

Конкурси проходять за підтримки: Уповноваженого Президента України з прав дитини, Уповноваженого Президента України з питань волонтерської діяльності, Міністерства соціальної політики України, Міністерства культури та інформаційної політики, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерства молоді та спорту, Міністерства оборони України, ДП „Центр захисту інформаційного простору України”, Асоціації благодійників України тощо.

За додатковою інформацією звертатися до Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення: 02002, м. Київ, вул. Флоренції, буд. 5, офіс 178; тел.0955031091, uccplec@gmail.com.