Інформація про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Свалявської райдержадміністрації за І півріччя 2013 року

Дата: 01.01.2014 11:55

Протягом І кварталу 2013 року від жителів району та через органи виконавчої влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло 32 індивідуальних звернень від 32 громадян, що на 78 звернень менше ніж за відповідний період минулого року.

Найбільше звернень до райдержадміністрації надійшло від жителів м.Свалява та сіл: Березники та Керецьки.

Серед звернень громадян до райдержадміністрації індивідуальні звернення становили 100 відсотка, колективні – 0 відсотка.

Найбільша кількість звернень стосувалася питань щодо виділення одноразових грошових допомог для лікування, житлово-комунального господарства, ремонту житлових будинків тощо.

Переважна більшість звернень надійшло від громадян, які перебувають у складній життєвій ситуації.

Колективних звернень до райдержадміністрації за І квартал поточного року не надходило.

Постійно діючою комісією з питань розгляду звернень громадян проведено 6 засідань, на яких розглянуто звернення громадян, що стосувалися житлових питань, призначення державної соціальної допомоги тощо.

Прийом громадян здійснювався керівництвом райдержадміністрації щоденно згідно затвердженого графіка.

Всі звернення громадян, що надійшли до райдержадміністрації, розглядалися у відповідності до вимог чинного законодавства та з дотриманням встановлених термінів.

Відділ забезпечення документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації