Дата: 14.02.2020 11:58

З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в районі, налагодження звязку між райдержадміністрацією і населенням району, згідно із Законом України “Про місцеві та державні адміністрації” та Указом Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” у Свалявській районній державній адміністрації запроваджено телефон довіри.

Жителі району зможуть зателефонувати за номером 2-11-64, поставити запитання особистого характеру та отримати необхідну інформацію.

Відділ забезпечення документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації