Інформація про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли в Свалявську райдержадміністрацію протягом 2011 року

Дата: 01.01.2012 12:04

Протягом 2011 року до райдержадміністрації  від жителів району та через органи влади вищого рівня надійшло 405 звернень від 971 громадянина,  що на 278 звернень менше ніж за аналогічний період минулого року.

Серед звернень громадян до райдержадміністрації індивідуальні звернення становили 92,4 відсотка, колективні – 7,6 відсотка.

Найбільше звернень до райдержадміністрації надійшло з питань земельних відносин – 38,2 відсотка, соціального захисту – 18,5 відсотків, які стосувалися надання земельних ділянок в приватну власність та виділення одноразових грошових допомог для лікування, придбання медикаментів, сплати за житлово-комунальні послуги  тощо.

Значна кількість звернень, що надійшли до райдержадміністрації громадяни також порушували питання, що стосувалися пільгового перевезення малозахищених верств населення, житлово-комунального та дорожнього господарства, благоустрою, покращення житлових умов, працевлаштування, нарахування субсидій тощо.

Найбільше звернень до органів влади надійшло від жителів міста Свалява – 121 ( 29,8 відст.), сіл Керецьки – 48 (11,8 відст.), Голубине – 34 (8,3 відст.), Солочин – 30 (7,4 відст.) та Неліпино – 19 (4,6 відст.)

Із вищестоящих органів влади надійшло 63 звернення громадян ( в попередньому році – 48).

Повторних звернень в 2011 році до райдержадміністрації надійшло 8.   Колективних звернень за аналізуючий період надійшло 31 від 597 жителів, які проживають в м. Свалява та селах Керецьки, Дусино, Стройно, Поляна, Солочин.

Відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008, відповідних постанов Кабінету Міністрів України та прийнятого розпорядження голови райдержадміністрації від 22.02.08 №72 в 2011 році забезпечено виконання заходів щодо підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян.  З цією метою керівництвом райдержадміністрації проведено 232 усні прийоми громадян, в тому числі 68 виїзних, заслухано інформації керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та голів територіальних громад про стан роботи зі зверненнями.

Постійно діючою комісією з питань розгляду звернень громадян за аналізуючий період проведено 12 засідань, на яких розглянуто звернення громадян, що стосувалися питання розширення дороги в с.Керецьки, проведення пільгового ремонту житла, соціального захисту, земельних ресурсів тощо. За наслідками розгляду комісії з  урахування внесених пропозицій підготовлено та надіслано відповіді заявникам.

За аналогічний період телефоном Довіри (2-11-64) скористалося 4 громадян. Питання, порушені жителями району стосувалися порядку надання безкоштовної путівки на оздоровлення, порядку зарахування дитини до дошкільного навчального закладу тощо.

Протягом 2011 року головою та заступниками голови райдержадміністрації проведено 12 прямих телефонних лінії «Запитай у влади».

Графіки проведення особистих прийомів керівництвом райдержадміністрації, прямих телефонних ліній та інформація про функціонування телефону Довіри (2-11-64) оприлюдненні в районній газеті «Вісті Свалявщини» та на офіційному веб–сайті (www.svaljawa-vlada.gov.ua).

Інформації про стан роботи із зверненнями громадян оприлюднені в районній газеті та на офіційному веб–сайті районної державної адміністрації.

Питання роботи зі зверненнями громадян розглядалися на засіданнях колегій райдержадміністрації 27 січня та 22 липня 2011 року, за наслідками розгляду яких видано відповідні доручення  голови райдержадміністрації з визначенням конкретних завдань.

Всі звернення громадян, що надійшли до райдержадміністрації, розглядалися у відповідності до вимог чинного законодавства та з дотриманням встановлених термінів.

Відділ організаційно-кадрової  роботи апарату РДА