Інформація про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації за перше півріччя 2011 року

Дата: 01.09.2011 12:08

Відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 року  № 109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” в райдержадміністрації  проаналізовано стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками першого півріччя 2011 року.

Протягом І півріччя 2011 року від жителів району та через органи виконавчої влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло 290 індивідуальних та колективних звернень від 445 громадян, що на 83 звернення менше ніж за відповідний період минулого року.

Із вищестоящих органів влади (облдержадміністрації) в І півріччі 2011 року надійшло 34 звернення громадян ( в минулому році - 13). Найбільше звернень до райдержадміністрації надійшло від жителів м.Свалява (31%) та сіл Керецьки (15,5 %), Неліпино (8,9%), Солочин (5,5%).

Серед звернень громадян до райдержадміністрації індивідуальні звернення становили 94,5%, колективні – 5,5 %.

Протягом І півріччя 2011 року повторних звернень надійшло 3.

За  характером основних питань, з якими звертаються громадяни, є питання соціального захисту – 60 звернень, або 20,6 відс. від загальної кількості, земельних відносин – 137, або 47,2 відс., комунального господарства – 22 звернення, або 7,5 відс..

Колективних звернень до райдержадміністрації надійшло 16, які підписали 155 громадян.
Відповідно до запровадженого Класифікатора звернень громадян  звернення, що надійшли  розподіляються  за формою надходження: поштою – 244  звернення; на особистому прийомі – 46; через вищестоящі органи влади – 34; через засоби масової інформації – 0; за ознакою надходження: первинні – 287; дублетні – 3; неодноразові – 0.  За видами: пропозиції (зауваження) – 0; заяви (клопотання) – 282; скарги – 8; за статтю авторів звернень: чоловіча – 115, жіноча – 171, не визначено – 4; за типом: телеграми – 0; за суб’єктом: індивідуальні – 272, анонімні – 2, колективні – 16.

Графіки проведення особистих прийомів керівництвом райдержадміністрації, прямих телефонних ліній та інформація про функціонування телефону довіри (2-11-64) оприлюднені в районній газеті «Вісті Свалявщини» від 05.02.2011 та 23.04.2011 р., та на офіційній веб-сторінці райдержадміністрації.

Райдержадміністрацією продовжується робота з виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008.

Відділ  організаційно-кадрової  роботи апарату Свалявської райдержадміністрації