Інформація про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли в райдержадміністрацію  протягом 2010 року

Дата: 01.01.2011 12:13

Протягом 2010 року від жителів району та через органи влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло 683 звернення від 884 громадян, що на 47 звернень менше ніж за відповідний період минулого року.

Серед звернень громадян до райдержадміністрації індивідуальні звернення становили 96,2 відсотка, колективні – 3,8 відсотка. За соціальним станом звернення від пенсіонерів становили 22,5 відсотка.

Більша частина звернень стосувалася надання одноразової грошової допомоги.

В своїх зверненнях, що надійшли до райдержадміністрації громадяни також порушували питання, що стосувалися пільгового перевезення малозахищених верств населення, житлово-комунального та дорожнього господарства, благоустрою, покращення житлових умов, працевлаштування, нарахування субсидій тощо.

Найбільше звернень до органів влади надійшло від жителів міста Свалява – 227 ( 33,2 відст.), сіл Голубине – 70 (10,2 відст.), Керецьки – 47 (6,8 відст.), Березники – 26 (3,8 відст.) та Неліпино – 25 (3,6 відст.)

Із вищестоящих органів влади надійшло 48 звернень громадян.

Колективних звернень за аналізуючий період надійшло 26, які підписали 201 громадянин. За характером основних питань, з якими звертаються громадяни є питання соціального захисту 296 звернень, або 43,3 % від загальної  кількості, регулювання земельних відносин - 97 (14,2%), комунального та дорожнього господарства, благоустрою - 92 (13,4%), житлові – 50 (7,3%).

Всі звернення громадян, що надійшли до райдержадміністрації, розглядалися у відповідності до вимог чинного законодавства та з дотриманням встановлених термінів.

Відділ організаційно-масової роботи апарату районної державної адміністрації