Засідання колегії

Дата: 29.01.2020 19:16

Сьогодні, 29 січня 2020 року, в райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Романа Тарабія відбулося засідання колегії райдержадміністрації на якому розглядалися такі питання: про підсумки кадрової роботи та стан дотримання законодавства про державну службу та запобігання корупції в райдержадміністрації, про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до   райдержадміністрації протягом 2019 року та про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації.

За наслідками розглянутих питань на засіданні колегії головою райдержадміністрації дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо удосконалення роботи у відповідних сферах діяльності.