Про створення регіональної туристичної організації

Дата: 17.06.2016 11:28

Сьогодні, 17 червня 2016 року, у обласній адміністрації підписано Меморандум про співпрацю між департаментом економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації та громадськими організаціями області у галузі туризму.

У рамках Меморандуму передбачається створення Регіональної туристичної організації, до складу якої ввійдуть представники від облдержадміністрації, а також, Асоціації туристичних підприємств Закарпатської області, Асоціації фахівців туристичного супроводу, туристично-інформаційних центрів, вищих навчальних закладів, які займаються підготовкою кадрів для галузі туризму, представники історико-культурних об’єктів, науковці та експерти з туризму, суб’єкти туристичної діяльності тощо.

Ідея створення Регіональної туристичної організації зумовлена прагненням підвищити ефективність та прогнозованість розвитку туризму та курортів у регіоні, шляхом запровадження спільного бачення та взаємодії органів влади і громадських організацій.

Важливо зауважити, що список членів Регіональної туристичної організації залишається відкритим і всі бажаючі можуть долучатися до нього.

Управління туризму та курортів департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА