„Сузір’я” в „Лізі кращих”

Дата: 01.02.2013 12:46

В переддень Новоріччя у ТОВ „Сузір’я” (санаторій „Квітка полонини”) надійшла приємна звістка: відомий далеко за межами Свалявщини санаторно-курортний заклад став одним з переможців Міжнародного економічного рейтингу „Ліга кращих” з присвоєнням йому статусу „Підприємство року-2012” у профілюючому виді діяльності. В рейтингу відзначено і генерального директора ТОВ „Сузір’я” Павла Павловича Ганинця. За плідне управління оздоровчим комплексом його нагороджено орденом „Лідер економіки”, а також присвоєно звання „Керівник року України”.

У повідомленні з оргкомітету „Ліги кращих” йдеться про те, що „Відзначення ТОВ „Сузір’я” рейтингом – це спільне досягнення згуртованого колективу, це показник якісного управління керівника, це приклад перемоги для підприємств нашої держави”. Насправді так і є. Адже санаторій став популярним завдяки європейському рівню комфорту та обслуговування не лише в Україні, а й за її межами. Сучасний оздоровчий комплекс власною продуктивною діяльністю популяризує рекреаційні принади Свалявщини та сприяє соціально-економічному розвитку регіону, забезпечуючи роботою майже 400 людей, які щороку дбають про відмінний відпочинковий сервіс та ефективне лікування для 10 тисяч гостей.

Варто наголосити, що Міжнародний економічний рейтинг „Ліга кращих” визначає переможців виключно за офіційними статистичними даними, беручи до уваги такі показники діяльності підприємств, як валовий прибуток, оборотні активи, виручка від реалізації, рентабельність продажів. При цьому підрахунок здійснює автоматизована система без впливу сторонніх факторів та втручання людини, що дозволяє рейтингу залишатися незалежним, чесним та прозорим.