До відома суб’єктів малого і середнього підприємництва

Дата: 12.03.2020 16:43

Закарпатською обласною державною адміністрацією в рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Закарпатської області на 2019-2021 роки в частині підтримки малого та середнього бізнесу запроваджено механізм часткового відшкодування відсоткових ставок (Компенсація) суб’єктам підприємництва за кредитами, залученими для реалізації інвестиційних проектів.

Відбір інвестиційних проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва (юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців) здійснюється на конкурсній основі.

Право на одержання Компенсації мають суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані та провадять діяльність не менше шести місяців на території Закарпатської області, отримали кредити для реалізації інвестиційних проектів, частково забезпечують їх співфінансування, не отримують фінансову підтримку за іншими бюджетними програмами та за рахунок коштів проектів міжнародних фінансових організацій.

З Порядком використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (Рішення обласної ради 04 квітня 2019 року № 1413), який  визначає умови та механізм надання фінансової підтримки (Компенсації) можна ознайомитись на сайті Свалявської райдержадміністрації (rdasvalyava@carpathia.gov.ua) у розділі: Економіка та інвестиції  Новини і оголошення

Також детальну інформацію можна отримати за телефонами: (0312) 61-35-16, 61-66-74 (Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації).