До відома підприємців-початківців (СТАРТАПІВ)

Дата: 12.03.2020 16:46

У рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Закарпатської області на 2019 – 2020 роки, з метою розвитку молодіжного підприємництва Закарпатською обласною державною адміністрацією започатковано фінансову підтримку стартапів.

Відбір бізнес-проектів підприємців-початківців (стартапи), на реалізацію яких надається безповоротна фінансова допомога підприємцям за рахунок коштів обласного бюджету, здійснюється на конкурсній основі.

У Конкурсі можуть брати участь  підприємці-початківці (стартапи), а також  громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Закарпатській області, які мають намір розпочати і вести підприємницьку діяльність та сплачувати податки на території Закарпатської області.
          Об’єктом відбору Конкурсу є бізнес-проекти, які передбачають започаткування підприємницької діяльності, створення нових напрямків або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), а також забезпечують створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту тощо.

З порядком використання коштів обласного бюджету для організації та проведення  конкурсу бізнес-проектів для підприємців-початківців (стартапи) можна ознайомитись на сайті Свалявської райдержадміністрації (rdasvalyava@carpathia.gov.ua) у розділі: Економіка та інвестиції  Новини і оголошення

Також детальну інформацію можна отримати за телефонами: (0312) 61-35-16, 61-66-74 (Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації м.Ужгород).