До уваги громадян!

Дата: 13.03.2020 15:14

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року, рішення обласної протиепідемічної комісії Закарпатської облдержадміністрації, рішення районної протиепідемічної комісії Свалявської райдержадміністрації, з метою посилення протиепідемічних та профілактичних заходів щодо недопущення поширення випадків COVID-19 відмінено особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації до 3 квітня 2020 року.

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян″ до райдержадміністрації можна звернутися :

- із письмовим зверненням (надсилати поштою) за адресою: 89300, м.Свалява, пл.Головна,1, райдержадміністрація;

- на електронну скриньку : - rdasvalyava@carpathia.gov.ua.

Сектором забезпечення документообігу та контролю апарату райдержадміністрації приймаються усні звернення, викладені громадянами за допомогою засобів телефонного зв′язку, за номером тел.:(03133)  2-12-98.

РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ