Телефон довіри

Дата: 28.08.2020 13:09

З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в області, налагодження зв’язку між райдержадміністрацією і населенням району, а також зменшення потоку письмових звернень громадян та кількості відвідувачів на особистих прийомах  згідно із Законом України “Про місцеві та державні адміністрації” та Указом Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" райдержадміністрацією запроваджено телефон довіри. Жителі району, в тому числі учасники АТО, зможуть зателефонувати за номером 2 12 98, поставити запитання особистого характеру та отримати необхідну інформацію. Всі дзвінки будуть зареєстровані  і подані на розгляд керівництву райдержадміністрації для вжиття заходів та вирішення.