Громадські слухання

Дата: 15.08.2020 14:59

Проектний план ДПТ с.Березники

Керецьківська  сільська  рада Керецьківської сільської об’єднаної територіальної громади   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті детального плану території села Березники в урочищі «Заріка», розробленого архітектором Зазуличем С.І. з метою визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану села Березники та оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Місце ознайомлення з проєктом детального плану – приміщення Керецьківської сільської ради. Пропозиції до проєкту містобудівної документації приймаються сільською радою до 14.09.2020 р.  Громадське обговорення проєкту відбудеться 15.09.2020 р. об 11.00 год. в приміщенні Керецьківської сільської ради (с. Керецьки, вул. Головна, 52).