КРИЗОВИЙ ЦЕНТР «МІСТО ДОБРА»

Дата: 12.11.2020 09:54

КРИЗОВИЙ ЦЕНТР «МІСТО ДОБРА»

Кризовий центр для жінок із дітьми “Місто Добра” – це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.

У приміщенні Кризового центру облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Разом з тим, умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.

Мешканцями Кризового центру “Місто Добра” можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.

Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобувати освіту, працевлаштовуватись.

Програма розвитку є індивідуальною і базується виключно на бажанні та потенціалі самої жінки.

Протягом реабілітації родини працівники Кризового центру тримають зворотній зв’язок із установою, яка скерувала родину та інформують про проведену роботу з родиною, надання відповідних послуг.

Для зарахування до Кризового центру необхідні:

попереднє узгодження із центром по телефону чи електронній пошті.

флюорографія.

аналіз на Torch-інфекції.

Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна, буд. 10

Контакти: 0 800 503 231 (безкоштовно з усіх номерів по Україні);

099 200 01 03 офіс БФ “Я майбутнє України”;

050 243 69 71 керівник Марта Левченко

Електронна адреса: cityofgoodness@gmail.com

Свалявський районний центр соціальних служб ля сім’ї, дітей та молоді