Основні положення

Доступ до публічної інформації

На виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації”, Указу Президента України від 05.05.11 №547/2011 „Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації” видано розпорядження голови Свалявської районної державної адміністрації від 25 липня 2011 року № 253 „Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації”, яким затверджено план заходів щодо забезпечення доступу до публічної інформації в апараті   районної державної адміністрації; визначено сектор контролю апарату райдержадміністрації підрозділом, який в установленому порядку організовує доступ до публічної інформації, відповідає за попередній розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз та контроль за своєчасним поданням відповідей на запит на інформацію та надання відповідних консультацій; затверджено форми запитів на інформацію.

У кожному структурному підрозділі райдержадміністрації визначено відповідальну особу, на яку покладено функцію із забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації.

Затверджено:

До уваги фізичних осіб, юридичних осіб та громадських організацій:

Письмовий запит на отримання інформації складається у довільній формі або за формою, затвердженою розпорядженням голови Свалявської районної державної адміністрації від 25 липня 2011 року № 253. При цьому необхідно вказати:

1) ім"я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону (факсу);

2) стислий зміст інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа щодо якого зроблено запит);

3) дату і підпис.

Для оформлення інформаційного запиту:

усно: тел.: (0333) 2-11-64 (Бомбушкар Мар"яна Юріївна);

письмово: голові Свалявської райдержадміністрації, пл. Головна, 1, м. Свалява, 89300.

факс: (033) 2-12-98,

e-mail: rdasvalyava@carpathia.gov.ua