Туризм і рекреація

Презентація "Розвиток туристичнорекреаційної галузі району"

Сільський зелений туризм Свалявщини

Заклади відпочинку

Презентація "запрошує туристична Свалявщина"

Свалявський туристично-інформаційний центр

15 Лютого, 2020 р., 21:20
Санаторії
17 Червня, 2016 р., 11:28
Сьогодні, 17 червня 2016 року, у обласній адміністрації підписано Меморандум про співпрацю між департаментом економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації та громадськими організаціями області у галузі туризму.
01 Вересня, 2014 р., 11:39
Тисячі людей з усього світу щороку оздоровлюються в санаторно-курортних закладах нашого краю. Обираючи оздоровницю, зважають не тільки на умови проживання, сервіс та лікувальні фактори. Одна з основних вимог відпочивальників – якісне, здорове і водночас смачне харчування. Особливо, якщо брати до уваги, що більшість наших санаторіїв гастроентерологічного профілю. А відтак, правильне дієтичне харчування в цих рекреаційних закладах – чи не найважливіший лікувальний чинник. Лікувальний ефект від прийому та належного засвоєння організмом їжі залежить і від психологічної атмосфери в їдальні чи ресторані. Адже іноді достатньо нещирого погляду офіціанта і, як мовиться, найсмачніший та найкорисніший шматок в горло не піде. Отож, рівень сніданків, обідів, вечерь у санаторних закладах передусім залежить від професійної підготовки кухарів та офіціантів.
03 Березня, 2014 р., 11:31
На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10.12.2010р. № 826 р. „Про Програму розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2011 – 2015 роки ” райдержадміністрацією було прийнято аналогічне розпорядження від 05.01.2011 р. № 3 „Про Програму розвитку туризму і курортів у Свалявському районі на 2011 – 2015 роки”, яким затверджено відповідні заходи з питань розвитку туризму і курортів.
01 Жовтня, 2013 р., 11:36
80-річна бабуся на Свалявщині вміє те, що не кожному під силу. Більше 60 років вона лікує будь-яку недугу кісток -- і це без медичної освіти, без ліків і навіть без скальпеля. Вся її сила -- в руках. Бог наділив бабусю неоціненним даром. Сама жінка називає себе просто Марія, односельчани ж прозвали бабусю костоправом.
01 Лютого, 2013 р., 12:46
В переддень Новоріччя у ТОВ „Сузір’я” (санаторій „Квітка полонини”) надійшла приємна звістка: відомий далеко за межами Свалявщини санаторно-курортний заклад став одним з переможців Міжнародного економічного рейтингу „Ліга кращих” з присвоєнням йому статусу „Підприємство року-2012” у профілюючому виді діяльності. В рейтингу відзначено і генерального директора ТОВ „Сузір’я” Павла Павловича Ганинця. За плідне управління оздоровчим комплексом його нагороджено орденом „Лідер економіки”, а також присвоєно звання „Керівник року України”.
31 Січня, 2013 р., 12:48
Днями в наш район найшла приємна звістка – головного лікаря санаторію „Квітка полонини”, депутата Свалявської районної ради Павла Ганинця   нагороджено Почесною Грамотою Верховної Ради України.
01 Грудня, 2012 р., 12:50
„Квітка полонини” щороку переказує до місцевого бюджету майже один мільйон гривень.
01 Листопада, 2012 р., 12:54
В кожній пляшці цієї мінеральної води – крапля таємничості й легендарного ореолу давнини.
01 Жовтня, 2012 р., 12:57
Борис МАРУСАНИЧ: „За лікувальною дією мінеральні води із родовищ Поляни та Солочина нагадують „Боржомі”, „Єсентуки”, „Нарзан”, „Нафтусю” разом взяті!”