Звернення громадян та інформаційні запити

Закарпатський обласний контактний центр «гаряча лінія» 0-800-501-484

Графік роботи «гарячої лінії»: з понеділка по п’ятницю з 9:30 до 17:30 години, субота, неділя та святкові дні - вихідні.

Свалявській районній державній адміністрації запроваджено телефон довіри.

Жителі району зможуть зателефонувати за номером 2-11-64, поставити запитання особистого характеру та отримати необхідну інформацію.

Інформація про роботу із зверненнями громадян та організацію усного прийому в Свалявській районній державній адміністрації впродовж 2018 року

Інформація про роботу із зверненнями громадян та організацію усного прийому в Свалявській районній державній адміністрації впродовж 2017 року

Графік особистого прийому громадян РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Графік проведення прямих телефонних ліній «Запитай у влади» головою та першим заступником голови   райдержадміністрації у 2019 році

Офіційні електронні адреси на які приймаються звернення громадян

Інформація про роботу із зверненнями громадян та організацію усного прийому в Свалявській районній державній адміністрації впродовж 2016 року

Інформація про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли в райдержадміністрацію протягом 2014 року

Відділ забезпечення документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату РДА

Інформація про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли в райдержадміністрацію протягом І півріччя 2014 року.

Інформація про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли в райдержадміністрацію протягом 2013 року

Графік проведення прямих телефонних ліній «Запитай у влади» головою, першим заступником та заступниками голови   райдержадміністрації у липні-грудні 2013 році

28 Серпня, 2020 р., 13:09

14 Лютого, 2020 р., 11:58
З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в районі, налагодження звязку між райдержадміністрацією і населенням району, згідно із Законом України “Про місцеві та державні адміністрації” та Указом Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” у Свалявській районній державній адміністрації запроваджено телефон довіри.

01 Січня, 2014 р., 11:55
Протягом І кварталу 2013 року від жителів району та через органи виконавчої влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло 32 індивідуальних звернень від 32 громадян, що на 78 звернень менше ніж за відповідний період минулого року.

01 Січня, 2013 р., 12:02
Протягом 2012 року від жителів району та через органи виконавчої влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло 328 індивідуальних та колективних звернень від 796 громадян, що на 77 звернень менше ніж в минулому році (405 звернень від 971 громадян).  Найбільше звернень до райдержадміністрації надійшло від жителів м.Свалява та сіл: Голубине, Солочин, Сусково.

01 Січня, 2012 р., 12:04
Протягом 2011 року до райдержадміністрації  від жителів району та через органи влади вищого рівня надійшло 405 звернень від 971 громадянина,  що на 278 звернень менше ніж за аналогічний період минулого року.

01 Вересня, 2011 р., 12:10
Протягом І кварталу 2011 року від жителів району та через органи виконавчої влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло 130 індивідуальних та колективних звернень від 330 громадян, що на 84 звернення менше ніж за відповідний період минулого року.

01 Вересня, 2011 р., 12:08
Відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 року  № 109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” в райдержадміністрації  проаналізовано стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками першого півріччя 2011 року.